جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 64
2 ذوب آهن 30 55
3 استقلال 30 54
4 سایپا 30 54
5 پارس جنوبی جم 30 47
6 پیکان 30 45
7 فولاد 30 44
8 صنعت نفت آبادان 30 40
9 گسترش فولاد 30 37
10 تراکتورسازی 30 34
11 پدیده 30 33
12 استقلال خوزستان 30 31
13 سپیدرود رشت 30 30
14 سپاهان 30 29
15 نفت تهران 30 24
16 سیاه جامگان 30 15
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی گسترش فولاد
7 اردیبهشت
ساعت : ساعت 17
گسترش فولاد
پدیده
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل هفدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب57 (28%)
متوسط107 (53%)
ضعیف37 (18%)
می توان در دشوارترین مواقع، بهترین موقعیت ها را خلق کرد
زنوزی: به حاشیه سازی ها اهمیت نمی دهم، از مدیریت و کادرفنی راضی ام 1396-06-18 | 02:12

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز با ابراز رضایت از مدیریت باشگاه نسبت به بهبود شرایط و عملکرد شاگردان بوناچیچ ابراز امیدواری کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، مهندس محمدرضا زنوزی که تماشاگر دیدار تدارکاتی یاران بوناچیچ مقابل تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بود، در پایان این دیدار طی اظهاراتی در جمع بازیکنان با بیان اینکه از عملکرد مدیریت باشگاه و کادرفنی رضایت دارد، گفت: هر چند نتیجه بازی اخیر برابر پرسپولیس تهران، رضایت بخش نبود اما به غیر از آن چند دقیقه که سه گل دریافت کردیم، به طور کلی بازی قابل قبول را از تیم مان شاهد بودیم.

زنوزی با اشاره به روند رو به رشد تیم از ابتدای فصل تاکنون، اظهار داشت: به هرحال در فوتبال دوران افت و خیز وجود دارد و ما نسبت به بهبود شرایط تیم در بازی آتی و بالا آمدن در جدول اطمینان داریم و این موضوع بر توانمندی و تلاش مدیریت، کادر فنی و بازیکنان مان متکی است.

رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه سرمایه گذاری دریک با تاکید بر اینکه باید در مواقع سختی نهایت تلاش و تمرکز را داشت، افزود: می توان در بدترین مواقع، با اتخاذ تصمیمی مناسب و یا اقدامی موثر، بهترین موقعیت ها را خلق کرد و شخصاً در امور زندگی شخصی و کار این اصل را تجربه کرده ام و از این رو، وضعیت موجود تیم در جدول نباید عامل دلسردی و ناامیدی تیم باشد و همه باید برای رسیدن به اوج کمر همت ببندیم.

وی ضمن تاکید بر بالا بودن پتانسیل بازیکنان گسترش فولاد در فصل جاری، اظهار داشت: به هرحال بازی فوتبال هم مانند زندگی،  بالا و پایین دارد و در برخی مواقع هر چه تلاش کنی موفقیت حاصل نمی شود و گاهی هم، بدون انتظار موفقیت پیش می آید ؛ ضمن اینکه نباید از حرکت و تلاش باز ایستاد، باید همواره امیدوار و با انگیزه بود.

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز همچنین در واکنش به انتشار برخی شایعات درخصوص تغییرات مدیریتی و کادرفنی، خاطرنشان کرد: اینکه بازیکنی در یک بازی نمی تواند در زمین موفق ظاهر شود، مدیریت مقصر نیست و نمی توان مدیرعامل را مواخذه کرد.

زنوزی در ادامه اظهاراتش اضافه کرد: اصل فعالیت ما بر مبنای آرامش و گریز از حاشیه قرار دارد و بر همین اساس به این قبیل حاشیه سازی ها هیچ موقع اعتنا نداشته ایم امّا این موضوع به معنای بی توجهی به انتقادها و نقطه نظرات و کارشناسان نیست.

محمدرضا زنوزی همچنین با اشاره به خرید امتیاز باشگاه ماشین سازی، تحقق این امر را انجام وظیفه و ادای دین به تبریز و هواداران دانست و تصریح کرد: هدف ما رساندن قدیمی ترین تیم شهرمان به آرامش بود تا اعضای این تیم در شرایطی مناسب برای موفقیت و افتخار  آفرینی تلاش کنند.

رئیس هیأت شرکت توسعه سرمایه گذاری دریک، تیم های گسترش فولاد و ماشین سازی را دارای شخصیتی مستقل امّا عضو یک خانواده عنوان کرد و ابراز داشت: هم راستایی و کمک به موفقیت یکدیگر باید در تفکر مدیریت این تیم ها جاری باشد و با توجه به زیر ساخت های موجود، توقع ام از هر دو تیم درخشش در سطح اول فوتبال کشور با تلاش نیروهای جوانی است که در عرصه ملی نیز جلوه گری کنند.

عملیات
کلوب
ارسال نظر