جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پارس جنوبی جم 9 19
2 پرسپولیس 8 17
3 پیکان 9 17
4 پدیده 9 16
5 فولاد 9 15
6 سایپا 9 13
7 ذوب آهن 9 12
8 نفت تهران 10 12
9 تراکتورسازی 9 11
10 صنعت نفت آبادان 8 10
11 سپاهان 9 10
12 سپیدرود رشت 9 9
13 استقلال 9 9
14 سیاه جامگان 9 7
15 استقلال خوزستان 10 7
16 گسترش فولاد 9 7
تبلیغات
بازی گذشته
شهر قدس
20 مهر 96
ساعت : 16:00
پیکان
گسترش فولاد
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
استادیوم اختصاصی
27 مهر 96
ساعت : 16:00
گسترش فولاد
سپاهان
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه دیدار گسترش فولاد - سپاهان کدام گزینه خواهد بود؟
برد گسترش فولاد تبریز81 (56%)
مساوی13 (9%)
برد سپاهان50 (35%)
قرعه کشی و اعلام برنامه مسابقات دسته اول فوتبال جوانان کشور 1396-07-11| 22:10

قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان در فصل 97-96 انجام شد.‏

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان فوتبال کشور در فصل 97-96 با حضور ‏مسئولان سازمان لیگ، نمایندگان تمامی تیم های حاضر در مسابقات برگزار شد. ‏
بر این اساس، تیم ها در سه گروه به قید قرعه به شرح زیر قرار گرفتند:‏
گروه یک: شهرداری بندرامام، شهرداری اراک، گهر زاگرس درود، ملی حفاری اهواز، آب منطقه ای کرمانشاه، نفت امیدیه، نفت ‏آبادان، پاس همدان، استقلال اهواز که تیم پتروشیمی ماهشهر جایگزین شوند.‏
گروه دو: ملوان بندرانزلی، پدیده ساری، دخانیات گیلان، گسترش فولاد تبریز، دبیری تبریز، پارسه ساری، شهرآشوب  ساری، ‏صبای قم، دانش فریدونکنار
گروه سه: ایرانجوان خورموج( بهمن دزفول)، شهرداری بندرعباس، هلال احمر گراش، مس رفسنجان، شهید وفایی شیراز، پارس ‏جنوبی جم، ایرانجوان بوشهر، فجرشهید سپاسی، پدیده اصفهان
از هر گروه سه تیم به مرحله پایانی صعود کرده و در مرحله دوم در دو گروه مسابقات به صورت مجتمع انجام می دهند و در ‏نهایت 4 تیم به مرحله پایانی صعود می کنند.‏
در مرحله پایانی مسابقات به صورت مجتمع برگزار تا دو تیم به لیگ برتر جوانان فصل 98-97 صعود کنند.‏
از هر گروه یک تیم به مسابقات مناطق فصل 98-97 سقوط می کند. با توجه به تعداد تیم ها قرعه کشی و گروه بندی به صورت ‏منطقه ای انجام شد.‏

همچنین طبق قرعه کشی به عمل آمده، برنامه بازی های هفته اول این رقابت ها که 25 الی 30 مهر برگزار خواهد شد، به شرح ذیل است:

گسترش فولاد – دبیری تبریز

صبای قم-ملوان

پدیده ساری-شهرآشوب ساری

پارسه ساری-دخانیات گیلان

قرعه استراحت: دانش فریدونکنار

عملیات
کلوب
ارسال نظر