جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 23 54
2 ذوب آهن 23 38
3 فولاد 23 38
4 سایپا 23 38
5 پارس جنوبی جم 23 37
6 استقلال 23 35
7 پیکان 23 35
8 گسترش فولاد 23 30
9 صنعت نفت آبادان 23 29
10 تراکتورسازی 23 28
11 پدیده 23 23
12 نفت تهران 23 23
13 سپاهان 23 21
14 سپیدرود رشت 23 20
15 استقلال خوزستان 23 20
16 سیاه جامگان 23 15
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
ورزشگاه یادگار امام (ره)
18 بهمن 96
ساعت : 14:15
تراکتورسازی
گسترش فولاد
 
 
2
:
1


بازی پیش رو
استادیوم اختصاصی گسترش فولاد
4 اسفند 96
ساعت : 15:00
گسترش فولاد
پیکان
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه دیدار گسترش فولاد تبریز - پیکان کدام گزینه خواهد بود؟
برد گسترش فولاد تبریز219 (63%)
مساوی27 (8%)
برد پیکان99 (29%)
قرعه کشی و اعلام برنامه مسابقات دسته اول فوتبال جوانان کشور 1396-07-11| 22:10

قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان در فصل 97-96 انجام شد.‏

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان فوتبال کشور در فصل 97-96 با حضور ‏مسئولان سازمان لیگ، نمایندگان تمامی تیم های حاضر در مسابقات برگزار شد. ‏
بر این اساس، تیم ها در سه گروه به قید قرعه به شرح زیر قرار گرفتند:‏
گروه یک: شهرداری بندرامام، شهرداری اراک، گهر زاگرس درود، ملی حفاری اهواز، آب منطقه ای کرمانشاه، نفت امیدیه، نفت ‏آبادان، پاس همدان، استقلال اهواز که تیم پتروشیمی ماهشهر جایگزین شوند.‏
گروه دو: ملوان بندرانزلی، پدیده ساری، دخانیات گیلان، گسترش فولاد تبریز، دبیری تبریز، پارسه ساری، شهرآشوب  ساری، ‏صبای قم، دانش فریدونکنار
گروه سه: ایرانجوان خورموج( بهمن دزفول)، شهرداری بندرعباس، هلال احمر گراش، مس رفسنجان، شهید وفایی شیراز، پارس ‏جنوبی جم، ایرانجوان بوشهر، فجرشهید سپاسی، پدیده اصفهان
از هر گروه سه تیم به مرحله پایانی صعود کرده و در مرحله دوم در دو گروه مسابقات به صورت مجتمع انجام می دهند و در ‏نهایت 4 تیم به مرحله پایانی صعود می کنند.‏
در مرحله پایانی مسابقات به صورت مجتمع برگزار تا دو تیم به لیگ برتر جوانان فصل 98-97 صعود کنند.‏
از هر گروه یک تیم به مسابقات مناطق فصل 98-97 سقوط می کند. با توجه به تعداد تیم ها قرعه کشی و گروه بندی به صورت ‏منطقه ای انجام شد.‏

همچنین طبق قرعه کشی به عمل آمده، برنامه بازی های هفته اول این رقابت ها که 25 الی 30 مهر برگزار خواهد شد، به شرح ذیل است:

گسترش فولاد – دبیری تبریز

صبای قم-ملوان

پدیده ساری-شهرآشوب ساری

پارسه ساری-دخانیات گیلان

قرعه استراحت: دانش فریدونکنار

عملیات
کلوب
ارسال نظر